Bootcamp LARP

Do příchodu na tvrz zbývá

Registrace

REGISTRACE pro hráče je v tuto chvíli UZAVŘENA - kapacita hry byla naplněna.

Pokud si myslíte, že máte nápad na postavu, která si zaslouží výjimku, popište ji nějak barvitě cca na 1-2 strany. Vyjděte ze sekce Postavy a nezapomeňte dobře zdůvodnit, jak se dostala k Šedým. Pokud se nám váš nápad bude líbit, zvážíme, zda vás do hry ještě pustíme.

Návrhy posílejte na mail bdela-tvrz@futurae.cz

Poplatek za hru

Pracujeme s rozpočtem, který počítá registrační poplatek 3000,- na hráče.

Zároveň je stanovena spodní hranice poplatku 2000,- na hráče, kterou budeme potřebovat od každého.

Pokud je to pro vás pohodlně únosné (psychicky i finančně), pošlete nám 3000,- (nebo klidně víc ;) ).

Pokud ne, pošlete libovolnou částku mezi 2000,- a 3000,- a my do rozpočtu buď doplníme, co bude chybět, nebo se ve výsledku nějak omezíme.

Veškeré finance půjdou do realizace hry. Budeme se snažit, aby byly maximálně vidět a byla možnost s nimi aktivně a opakovaně interagovat - žádné superdrahé rekvizity na jednu scénu pro dva hráče.

Peníze posílejte klidně po částech. Potřebujeme, aby všichni měli zaplaceno nejpozději do konce února 2020 - budeme ale vděční, pokud každý zvládne poslat alespoň 1000,- do konce roku 2019 - potřebujeme začít s prototypingem a výrobou.

Platit můžete na účet 43-5775290237/0100.

Stav vašeho registračního poplatku bude uveden v záhlaví vašeho dokumentu, jakmile nám od vás začnou chodit peníze.

CP

Stále je možné se hlásit za CP.

Čím více a čím kvalitnější CP, tím lepší akce může být. O svá CP se snažíme starat dobře a vážíme si jich. Potřebujeme, aby CP byla fyzicky i bojově zdatná, spolehlivá (je třeba závazně přislíbit účast), rozumná, samostataně uvažující a schopná plnit instrukce.

CP dostanou možnost nejen zahrát si větší škálu různých rolí, ale i se částečně účastnit výcviku, pokud budou mít zájem. Každé CP bude mít vytvořenou vlastní stručnou postavu pro chvíle, kdy bude trávit čas v táboře/tvrzi. V takových chvílích může hrát jakoukoli postavu dle vzorce platného pro hráče, viz. postavy.

Jejich primární rolí bude dotvářet svět kolem tábora/tvrze, hlavně během večerních výprav.

Zájemci o roli CP nechť se prosím ozvou na mail viz. výše.

Těšíme se na vás!